3 Kroki – Jak być bardziej towarzyskim

1. Zwiększenie poczucia wartości

Pierwszą rzeczą nad którą musisz popracować jest poczucie własnej wartości. Czy jesteś niepewny? Masz niską pewność siebie? Jeśli chcesz być bardziej towarzyski musisz jak najszybciej pokonać te dotychczasowe przeszkody.
Podejdź do lustra, jeśli stoisz na wprost lustra i nie jesteś duchem powinieneś właśnie zobaczyć siebie :) A więc przyjrzyj się swojemu odbiciu i skup się na najlepszych częściach siebie, tych zewnętrznych które widzisz w lustrze i tych wewnętrznych. Dopatrywanie się negatywnych Cech w jakikolwiek sposób Ci nie pomoże.

Poza tym pomyśl, nikt nie jest doskonały. Każdy człowiek ma niedociągnięcia. Wpisz sobie w wyszukiwarkę „photoshop przed i po”. Nawet te piękne modelki z billboardów są poprawiane w photoshopie. Media tworzą iluzorystyczny obraz perfekcyjnej kobiety i perfekcyjnego mężczyzny, którego ani Ty ani ja nie jesteśmy w stanie zobaczyć na żywo.

2. Bądź ciekawym rozmówcą

Następnym krokiem do Twojego sukcesu jest zainteresowanie innymi. Gdy ludzie widzą, że się interesujesz się innymi, nagle zaczną lgnąć do Ciebie. Ludzie lubią mówić o sobie, więc jeśli tylko będziesz okazywać im zainteresowanie i zechcesz wysłuchać chociażby ich śmiesznej wpadki z pracy, czy opowieści z wakacji na pewno zrobisz im tym wielką przyjemność. A robienie ludziom dobrze to wspaniała rzecz dla obydwóch stron. Cokolwiek przez to rozumiesz. :)

Nie ma lepszego miejsca by okazać swoje zainteresowanie niż imprezy wręcz kipiące od ludzi. Tylko nie bądź zbyt wścibski, bo mało kto lubi się spowiadać.

3. Pozytywna myśl

Ludzie mają tendencję do ciągnięcia w kierunku osób optymistycznych, czemu więc nie stać się optymistą na stałe? Po prostu zacznij od własnych myśli które kształtują Twoje życie.

Zamiast wciąż myśleć o otaczającej Cię brzydkiej pogodzie, myśl o tym jak wspaniale będzie wstąpić do przytulnej kawiarni wracając z pracy. Twoje pozytywne myśli będą odzwierciedlać się na twojej twarzy. Nie tylko będziesz się czuł przyjemnie i zaczniesz patrzeć na świat z lepszej strony, ale też Twój optymizm udzieli się Twoim najbliższym i tym mniej bliższym których spotykasz.

Dodatkowo dzięki pozywanym myśleniu możesz zauważyć nieplanowane bonusy które dostaniesz „w pakiecie” mianowicie: jasność  umysłu, chęć do działania, czerpanie z życia przyjemności i cieszenia się małymi rzeczami no i oczywiście staniesz się Kimś w oczach innych osób. Ludzie chcą rozmawiać z tymi, którzy widzą świat w jaśniejszych barwach.

Mam nadzieję, że te 3 kroku pomogą Ci jeszcze bardziej cieszyć się rozmową ze znajomymi i nieznajomymi. :)

Trzymaj się
Kamil

Odbierz Ten Szybki Kurs 
Który w Prosty Sposób
Odmieni Twoje Relacje
z Innymi Ludźmi.

 

Na pewno znasz te „tajne” techniki,
ale założę się, że ich nie używasz :)
To jak, zakład?

 

Wpisz swój adres email,
bym mógł Ci go wysłać

 

 

Oto co wpisywali czytalnicy poszukujący tego artykułu:
  • jak być bardziej otwartym
  • jak być bardziej towarzyskim
  • jak stać się bardziej towarzyskim
  • jak być bardziej rozmownym
  • jak być otwartym na ludzi
  • jak stac sie bardziej otwartym
  • jak byc bardziej otwartym na ludzi
  • jak stac sie towarzyskim
  • jak być otwartym
  • jak być bardziej otwartym do ludzi
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak kontynuować rozmowę z kobietą / Co powiedzieć po „cześć”

Dowiedz się o czym rozmawiać z dziewczyną gdy już padnie powitalne cześć. Tak naprawdę najtrudniejszą cześć masz już za sobą...

Zamknij
stat4u